Čím vás potěší vaše přítelkyně


Moudří lidé dobře znají nepsaný vesmírný zákon, který naznačuje, že „stejné kvality se přitahují“, jinými slovy to lze vyjádřit například příslovím „Vrána k vráně sedá…“ A moudrý člověk také z tohoto zákona čerpá a uvědomuje si, že si každý z nás hledá své vnitřní zrcadlo. V zásadě nezáleží, jak vaše partnerka vypadá, zda preferujete dlouhé blond vlasy nebo spíše brunetku s čokoládovýma očima, podstatné je její nitro, aby vám lidově řečeno sedla. A čím lépe zapracujete sami na sobě, tím kvalitnější a moudřejší ženy k sobě budete přitahovat.

žena a muž

Moudrá žena vás nezradí

Moudré ženy dobře ví, jak bolestné je někoho podvádět, a jak snadno člověk doplatí na své nekalé úmysly, proto se k vám budou chovat férově a upřímně. Važte si ženské upřímnosti, protože takové bytosti to s vámi myslí dobře a pouze chtějí, aby váš vztah byl harmonický, radostný a atraktivní.

milenecký pár

Moudrá žena vás podpoří a pomůže v nouzi

Každý z nás občas chybuje, a u mužů se může objevit i sexuální problém – nechuť k sexu či pokles erekce, a to zejména v souvislosti se stresem či nesprávnou životosprávou. Moudré ženy nehledají na Internetu Viagru bez receptu, ale ohlížejí se spíše po potravinových výživových doplňcích a adaptogenech, s nimiž lze udržet potřebnou hladinu testosteronu a pevnou erekci. Zároveň dbají o to, abyste se neládovali salámy, bílým pečivem a sladkostmi, abyste nebyli závislí na alkoholu, a dopřejí vašemu organismu zdravější výživu.

Moudrá žena vám vyhoví v posteli

Jedním z nejsilnějších posilovačů mužského testosteronu je žena, která touží svému milému dopřát co největší rozkoš, protože ví, že si z toho vezme svůj díl láskyplné energie, a že jí také partner dopřeje to, co si žádá. Moudré ženy také ví, že moudří muži touží vnímat přirozenou krásu ženského těla bez piercingu, tetování a syntetických vycpávek a potřebují také cítit přirozenou vůni lehce zpocené pokožky, která naznačuje, zda je protějšek geneticky vhodný pro zdravé potomky.