Nezařazené

Dopřejte pleti víc, než jen standard!

Většina z nás ví, že o pleť je třeba se starat, aby byla krásná a my jsme působili svěžím dojmem a vypadali mladistvě. Klasická péče k tomu však v určitém věku nestačí. Po pětadvacátém roce života začínáme všichni stárnout, a tak je potřeba se zaměřit na další kroky v péči o pleť, než jsme doposud dělali. Aby pleť byla krásná a svěží, to si přejí snad všechny ženy a muži světa.
terapie masáží
Jaké kroky tedy ještě činit, abychom dosáhli svého?
Jaké přípravky používat, aby to mělo smysl a výsledek?

Peeling
Nezapomínejte podle typu své pleti, minimálně jedenkrát v týdnu, pleť zbavit staré a odumřelé složky. Peelingy seženete různé a vždy se zaměřte na výběr podle svého typu pleti. Když pleť zbavíte staré odumřelé složky kůže, budete ji mít mnohem svěžejší, hladší a bude působit mladším dojmem. Zároveň ji takovou masáží prokrvíte a bude lépe vstřebávat další pečující kosmetiku.
Kartáček
Kdo z vás ještě nepoužívá kartáček na čištění pleti, pozor! Malý test vám může ukázat, jak důležité je tuto fázi péči o pleť zapojit do téměř denní péče. Vyčistěte si pleť obvyklým způsobem, kdy máte dojem, že je zcela čistá. Důkladně si ji prohlédněte a zjistěte, jak je jemná na dotyk. Následně ještě použijte kartáček, ideálně sonický, abyste pleť ještě dočistili. A nyní se podívejte na stav vaší pleti. Nejen, že máte mnohem lépe vyčištěné póry, ale pokožku máte promasírovanou a tedy prokrvenou a lépe připravenou na další kroky ve vaší rutině. Rozhodně efekt tohoto kartáčku uvidíte po delším používání a to hlavně, pokud máte již zralou pleť a nebo naopak problematickou pleť.
Séra a masky
Pokud máte již zralejší pleť či se u vás začínají vyskytovat drobné vrásky, nezapomínejte alespoň v rámci večerní rutiny na séra, která budou vhodná právě pro vaši pokožku. Vaše pleť bude mít mnohem lepší výživu, když krémy dostanete na vyšší úroveň právě pomocí sér a boosterů a masek.
kadeřnictví a kosmetika
Pravidelná kosmetika
Nezapomínejte pravidelně chodit k odbornicím na kosmetiku. To dělá s pletí divy, i když si možná myslíte, že to umíte lépe. Jednak je to pro vaše tělo relax. Za druhé to opravdu dělají výborně.
Vyhlazení vrásek
Určitě si, pokud už cítíte, že vaše pleť začíná stárnout, pořiďte vhodný přístroj, který pomůže vaši pleť udržet déle mladou či v pokročilém věku bude vyhlazovat vrásky.