Nezařazené

Nebankovní hypotéka vás nikdy nenechá v problémech

Pokud nutně potřebujete peníze, vyrazíte kvůli půjčce do banky a najednou zjistíte, že vám zde nepůjčí ani korunu, tak to pro vás může být velká rána. Anebo taky nemusí. Záleží, zda víte, kam se ihned poté obrátit.
No, jistě! Samozřejmě, že na nebankovní společnost! Nikde jinde vám nenabídnou tak výhodné podmínky, a to i v případě, že jste měli anebo máte nějaké finanční potíže.
peněženka v kalhotech.jpg

A právě proto, že vaše finanční potíže potřebují akutní řešení, je tady nebankovní hypotéka bez registru, na kterou se můžete vždycky spolehnout .
Zřejmě již podle názvu této hypotéky vám bude hned jasné, že k tomu, abyste tuto výhodnou půjčku získali, nemusíte mít nutně čistý registr. Tedy ať už máte záznam v bankovním či v nebankovním registru, tak to v případě nebankovní hypotéky bez registru vůbec nevadí. A to je velké plus, které pomůže vybřednout z nepříjemné kaše mnoha lidem.
Nicméně je jasné, že i v případě takové půjčky musíte samozřejmě splňovat nějaká minimální kritéria. Vlastně se jedná jen o jednu věc, kterou musíte splnit, abyste tuto skvělou hypotéku získali. Jde o to, mít nějakou vhodnou nemovitost, kterou použijete jako záruku za svou půjčku. Vlastně ta nemovitost ani nemusí být vaše vlastní. Pokud totiž vy sami žádnou nemovitost nevlastníte, tak můžete o pomoc požádat někoho druhého, kdo ji vlastní. Třeba vaše rodiče, jiné příbuzné či přátele.
neražený kov zlato.jpg
Funguje to jednoduše. Peníze si můžete půjčit až do výše sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti, kterou se za svou půjčku zaručíte. Takže pokud si vystačíte s několika málo tisíci, můžete se za ně zaručit třeba zahradní chatkou. V opačném případě to však bude chtít něco opravdu hodnotného jako je rodinný dům v dobrém stavu anebo třeba hodnotný pozemek nebo byt v dobré lokalitě. Záleží na vás, co si vyberete.