Spolehlivá dodávka pro každou příležitost

Chystáte se vyrazit do zahraničí? Váháte nad způsobem dopravy? Chcete co nejvíce ušetřit?
Skvělým způsobem, jak cestovat pohodlně, za nízkou cenu, a ještě navíc se všemi přáteli na jedné palubě, je pronajmout si prostorné vozidlo.
Spolehlivý vůz v perfektní kondici, ve kterém bude dostatek místa pro všechny, vás doveze až do cíle, a zase zpět za naprosto bezkonkurenční cenu. Čas strávený na cestách vám v takovém případě rychle, a hlavně vesele uběhne. V řízení se budete moci střídat, takže vaše únava nebude veliká. A do objemného nákladního prostoru hravě poskládáte všechna zavazadla, i když jich nebude málo.nohy vystrčené z okna auta, tenisky
To, co vás jistě bude zajímat ze všeho nejvíce, je cena, za jakou takovou cestu uskutečníte. Pronájem vozidla v půjčovně dodávek je naprosto zanedbatelný, takže náklady budou minimální. Takové, o jakých se vám při cestě s cestovní kanceláří ani nemůže zdát. A samozřejmě budou nižší než v situaci, kdy byste vyrazili na cestu několika soukromými vozidly zároveň.
Konkrétní ceny pronájmu vozu závisí na tom, jaký vůz si zvolíte. Jednotlivé parametry vozů a ceny pronájmu si můžete pohodlně prostudovat z domova, na webových stránkách společnosti.
Vaší pozornosti by rozhodně nemělo uniknout ani to, že v ceně pronájmu získáte skoro neomezený počet kilometrů jízdy – až 500 volných kilometrů denně. A to je opravdu výhodná nabídka!
Navíc máte k dispozici aktuální dálniční známku, jak pro Česko, tak i pro Slovensko.řízení auta, volant
Samozřejmostí je zákonné a havarijní pojištění, a příjemným bonusem je prémiová asistenční služba. Přestože vozy procházejí pravidelnou http://www.dpmost.cz/zvd140 servisní kontrolou, a jsou tak v té nejlepší kondici, nikdy nevíte, co se může přihodit.
Pronájem dodávky v té pravé půjčovně je tedy sázkou na jistotu – za pár korun dostanete k dispozici vůz pro všechny vaše malé i velké plány, ať už vyrazíte na cesty v tuzemsku, anebo v zahraničí.