Spolehlivá dodávka pro každou příležitost

Spolehlivá dodávka pro každou příležitost

Chystáte se vyrazit do zahraničí? Váháte nad způsobem dopravy? Chcete co nejvíce ušetřit?
Skvělým způsobem, jak cestovat pohodlně, za nízkou cenu, a ještě navíc se všemi přáteli na jedné palubě, je pronajmout si prostorné vozidlo.
Spolehlivý vůz v perfektní kondici, ve kterém bude dostatek místa pro všechny, vás doveze až do cíle, a zase zpět za naprosto bezkonkurenční cenu. Čas strávený na cestách vám v takovém případě rychle, a hlavně vesele uběhne. V řízení se budete moci střídat, takže vaše únava nebude veliká. A do objemného nákladního prostoru hravě poskládáte všechna zavazadla, i když jich nebude málo.nohy vystrčené z okna auta, tenisky
To, co vás jistě bude zajímat ze všeho nejvíce, je cena, za jakou takovou cestu uskutečníte. Pronájem vozidla v půjčovně dodávek je naprosto zanedbatelný, takže náklady budou minimální. Takové, o jakých se vám při cestě s cestovní kanceláří ani nemůže zdát. A samozřejmě budou nižší než v situaci, kdy byste vyrazili na cestu několika soukromými vozidly zároveň.
Konkrétní ceny pronájmu vozu závisí na tom, jaký vůz si zvolíte. Jednotlivé parametry vozů a ceny pronájmu si můžete pohodlně prostudovat z domova, na webových stránkách společnosti.
Vaší pozornosti by rozhodně nemělo uniknout ani to, že v ceně pronájmu získáte skoro neomezený počet kilometrů jízdy – až 500 volných kilometrů denně. A to je opravdu výhodná nabídka!
Navíc máte k dispozici aktuální dálniční známku, jak pro Česko, tak i pro Slovensko.řízení auta, volant
Samozřejmostí je zákonné a havarijní pojištění, a příjemným bonusem je prémiová asistenční služba. Přestože vozy procházejí pravidelnou servisní kontrolou, a jsou tak v té nejlepší kondici, nikdy nevíte, co se může přihodit.
Pronájem dodávky v té pravé půjčovně je tedy sázkou na jistotu – za pár korun dostanete k dispozici vůz pro všechny vaše malé i velké plány, ať už vyrazíte na cesty v tuzemsku, anebo v zahraničí.