Nezařazené

Klasika od ASUS – notebook ROG

Jestli to s hraním her myslíte opravdu vážně, nemá cenu zvažovat jaký počítač zakoupit a rovnou si vybrat herní notebook ASUS z řady počítačů Republic of Gamers. Tento počítač si můžete vzít opravdu sebou úplně všude. Můžete hrát v posteli, na terase, u kamarádů, na zahradě, v přírodě, na oslavě nebo dokonce i na toaletě, prostě všude tam, kde budete chtít.
 asus značka
Nová řada notebooků ASUS ROG se jednoznačně vymyká řadě názorů a neplatí o ní obecná tvrzení, že se notebooky svým výkonem nemohou srovnávat stolním počítačům. Tento nový notebook ASUS ROG GL552VW-CN164T je tím dostatečným důkazem.
 
Za pomoci 15,6“ IPS displeje s Full HD rozlišením, každého vtáhne do děje i té nejnáročnější počítačové hry. Může hrát celá Vaše rodina.
 počítač na klíně
Výkon čtyř jádrového procesoru Intel Core s herní grafickou kartou NVI-DIA GTX 960M Vás dostane do hry, nadchne Vaše očekávání a ještě hlouběji posadí do Vašeho křesla. Obraz se při hře netrhá, nepřerušuje ani nezpožďuje.
 
Notebook má ze strany vyveden oboustranný USB konektor typu C, který usnadňuje zapojování ostatních zařízení a podporuje také přenosy dát velmi velkou rychlostí až 10 Gb/s přes rozhraní USB 3.1 Gen 2. Například film o velikosti 2 GB tak zkopírujete za méně než dvě sekundy.
 
Počítač má zvláštní a osobitý desing, inspirovaný americkými stíhacími letouny F-22 Raptor, což ještě navíc umocňuje a posouvá tuhle opravdu nadčasovou mašinku o kus blíže k Vašemu hráčskému srdci.
 bílý Asus
Velmi příjemná, nízko profilová, podsvícená klávesnice poskytuje hráčům nástroj pro neomylnou kontrolu nad akcí a skvělou zábavu.
 
Další z řady výhod je promyšlený systém chlazení, který umožňuje hrát, jak dlouho chceme, bez ztráty výkonu z důvodu přehřátí.
 
Mimo to se můžete těšit i na extrémně rychlý systémový M 2 SSD disk s neuvěřitelnou kapacitou 128 GB a gigantický 2TB úložný disk.