Mobilní dům na zkušenou nebo jako životní bydlení

Levné, hezké, útulné, praktické a poslední dobou také velice moderní bydlení představuje právě mobilní dům. Pořídíte ho za velice nízkou cenu, může být úplně nový a krásný nebo dokonce vyrobený „na zakázku“. Některé parametry si dokonce můžete sami zvolit, stejně tak jako typ obydlí, velikost a třeba i základní vybavení. Řeknete si, co v domečku potřebujete a jak by to mělo vypadat a pak už jenom počkáte, až Vám dům vyrobí a přivezou. Rychlé, snadné a velice jednoduché. Financovat ho můžete i půjčkou, tuto variantu využívá stále více lidí.

muž a dítě

Mobilní domy nebývají náročné na měsíční náklady. Ani ty, ve kterých bydlíte celoročně. Existuje totiž více typů. Buďto můžete zvolit sezónní typ, bývají menší, například s jednou nebo dvěma místnostmi, hodí se na zahradu místo chatky. Nebo si můžete vybrat typ, ve kterém se bydlí celoročně. Ten splňuje samozřejmě veškeré zákonné parametry a máte v něm vše, co k běžnému životu potřebujete. Najdete zde kuchyň s moderními spotřebiči, obývací pokoj, ložnici, wc, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a třeba ještě další volný pokojík pro děti.

Mobilní domy si někdy pořizujeme jako dočasné bydlení, ale může se stát, že v nich zůstaneme na stálo. Mnohdy si představujeme vlastní soukromé bydlení a právě to mobilní dům splňuje. Mobilní dům může být pouze dočasnou volbou, ale možná se Vám v něm zalíbí natolik, že v něm zůstanete na stálo. Už se hodně krát stalo, že předčil všechna očekávání a lidé v něm zůstali bydlet natrvalo. A to i přesto, že pořídíte mobilní domy levně.

louky, hory

Možná si ho i Vy představujete jako dočasné bydlení, ale může překvapit. Některé typy dokonce jde zkolaudovat. Vypadají velice moderně a stylově. Vlastní útulné, malé a krásné bydlení.

Obydlí může být vybaveno nábytkem nebo nemusí, záleží na tom, co si přejete. Celé obydlí pořídíte za velice nízkou cenu, navíc objekt přivezeme pomocí profesionální přepravy a ustavíme. Vybírat si můžete i ze skladových zásob, které jsou ihned k dispozici.