Nezařazené

Kolik dárků na Vánoce, je vhodné dát dětem?

Vánoce jsou svátky radosti a hojnosti, pohody a rodiny, dávaní a dostávání. A děti, je mají ze všeho nejraději. Příchod Ježíška a s ním plný pytel hraček, netrpělivě očekávají už od momentu, kdy se venku začne věšet první vánoční výzdoba. Není se, ale vůbec čemu divit! Děti bez ohledu na svátky, dárky a překvapení milují!
Dejte dětem něco co potřebují, něco co chtějí a něco, co neočekávali.
stromeček na kouli

Praktické dárky

Je to sice nudná kapitola, ale každé dítě, by mělo dostat nějaké množství potřebných dárku, které využije. Oblečení není nikdy dost a vzhledem k tomu, že jsou dětské věci, čím dál dražší a děti je vynosí jen chvíli, je báječné, že na Vánoce dostanou spousty ponožek, tepláků, triček a mikin. Vše se bude hodit a postupem času, s přiléhavým věkem, takové dary ocení nejvíce.
vánoční dárky
Vytoužené dárky
Ten vítězný moment, na který čeká každé dítě, je spatřit pod stromečkem něco, co si bezmezně přálo a po čem, nejvíce toužilo. Z pozice rodiče, není nic krásnějšího, než plnit dětem jejích přání a koupit jim „vše“, co by chtěli. Samozřejmě, ne vše, protože mějte na paměti, že dítě musí pochopit smysl a kouzlo Vánoc, ne materiálních darů. Je, ale důležité dát jim aspoň něco, co si jejích malé srdíčko přeje, protože pocit štěstí, lásky a dětského úsměvu o Vánocích, je k nezaplacení!

Neočekávané dárky
Tady je skvělá zpráva, že máte volnou ruku koupit jim něco, z vlastní iniciativy. Něco, o co si neřekli, něco, co nemají a třeba by se jim to mohlo líbit. Taková třešnička na dortu. Buďte kreativní a dobře si rozmyslete, zda se jim to bude hodit a budou to chtít. Nemají to být dárky do počtu, ale dary, kde můžete využít vlastní fantazii a důvtip. Překvapte je a potěšte je!
ponožky s hvězdičkami
Ať už vaším dětem pořídíte cokoliv, na první místo, by jste jim měli dát nehmotní prožitek Vánočních svátků. Podlehněte harmonii, kterou v sobě mají vánoční písničky, pečení, pohádky, rozsvícení stromečku, večeře u jednoho stolu, a všechnu tu atmosféru prožijte s úsměvem na tváři a pohledem, do jejích rozzářených dětských očí.