Lasergame

Tahle sportovně akční hra je opravdu oblíben mezi několika věkovými kategoriemi. Můžete si udělat tým a zahrát si proti sobě v některých našich arénách. Sestavte si tým z rodinných příslušníků nebo z nějakých Vašich přátel. Zahrajte si a zapomeňte na veškeré starosti. Prostě vypněte a užijte si. Můžete se objednat na víkend nebo na nějaký pracovní den v týdnu, je to na Vás. Podívejte se do našeho skvělého rezervačního systému, kde všechny volné termíny najdete. Raději to udělejte hodně dopředu, abyste měli jistotu.

skupina(1)

Lasergame, kterou si zahrajete u nás, v Praze, se Vám jistě bude moc líbit. Zasportujete si, zabavíte se, změříte síly se svými kolegy a kamarády. Prostě to je skvělý tip na sportovní výlet, to je jasné. I Vy se můžete stát jedním z našich spokojených klientů, to se nebojte. Pokud to nevyzkoušíte, tak nevít, o co přicházíte.

Věrnostní program
My věrnost oceňujeme a je pro nás velice důležitá, to se nebojte. Proto s každou další Vaší návštěvou budete mít slevy na další a tak dále. Navíc naše ceny jsou už tak nízké, ale se slevou to bude ještě výhodnější. Pokaždé budete mít co vyzkoušet za novou hru, protože těch variant je zde opravdu celá řada, tak tohle je taky další věc, ze které nemusíte mít obavy. Řekněte svým kamarádům, zavolejte rodině nebo si to třeba naplánujte jako firemní akci.

labyrint (33)

Tohle opravdu může pracovníky hodně sblížit a uděláte tak lepší vztahy na pracovišti, které jsou velice důležité. Určitě se rozhodněte správně ještě dneska a svým rozhodnutím se staňte jedním z celé řady spokojených zákazníků, kteří od nás odešli s úsměvem a zase přijeli a vyzkoušeli něco jiného. Těch možností je spousta. Určitě buďte téhle možnosti otevření a zkuste to. Podívejte se na recenze a zkušenosti všech, co u nás byli. Na našich stránkách jsou i fotografie, tak to se také nebojte.