Parádní trampolíny

Skvělá zábava i sport

Někdy se to možná nezdá, ale i sport může být zábavou a naopak. V dnešní době spíše slyšíme, jak děti nejraději sedí u počítače nebo u telefonu, nechtějí sportovat a celkově nemají zájem o pohyb a tělocvik je často jejich jedinou fyzickou aktivitou během týdne. Pojďte to změnit a dejte svým dětem prostor v této oblasti, nabídněte jim pohyb, který je zaručeně bude bavit.

Není snad dítě, které by si neužívalo skákání na trampolíně. Ať už by to měla být dětská trampolína nebo byste potřebovali trochu větší průměr skákací plochy, kde si zaskáčou i dospívající či dospělí, není problém je u nás sehnat. Ať máte zahradu malou či velkou, v našem sortimentu objevíte to pravé ořechové.

trampolína pro děti

Kvalita a bezpečí na prvním místě

Dáváme si záležet na tom, aby byly produkty vysoce kvalitní a vaše děti byly v průběhu skákání v naprostém bezpečí. I proto mají trampolíny krytí pružin tak, aby mezi ně nezapadla ani ručka, ani nožka a doporučujeme zvlášť pro menší děti pořídit ochrannou síť, která se jednoduše namontuje na tyče kolem trampolíny, a pokud by se dítě odrazilo příliš, nevypadne ze skákací plochy ven. Tato síť se vyrábí ze speciálního voděodolného vlákna Terylénu, takže se jedná o pružný materiál, který je ovšem dostatečně pevný na to, aby ochránil dítě před pádem.

s ochrannou sítí

Rám trampolíny se vyrábí z pozinkované oceli, a díky speciálnímu procesu se jedná o materiál odolný nejen korozi, ale i dešti.

Ke skákací ploše je možno zakoupit také speciální schůdky, pomocí kterých se děti dostanou jednoduše nahoru a sníží se tak riziko jakéhokoli pádu. Co se týká skákací plochy, můžete si vybrat různé rozměry, ať už se vám líbí spíše 305 centimetrů, nebo máte dětí více a ocenily by velkou skákací plochu 366 centimetrů nebo třeba až 400 centimetrů, můžete si ji jednoduše objednat a těšit se na radost v očích vašich dětí.