Proč si pořídit kočárek trojkombinaci

Dítě odroste, a co pak

Maminky, které vsadí na klasický hluboký kočárek, jsou jistě spokojené, protože splní jejich očekávání. Miminka jsou uložená v bezpečí, kočárek má robustní konstrukci, odpružený podvozek a velké průměry kol, což zajišťuje dokonalý komfort i při pobytu v nepříznivém počasí. Děti jsou v přímém kontaktu s matkou skrze pohled z očí do očí a to jim umožňuje získat k jízdě v kočárku maximální důvěru.

sportovní kočárky

Kojenci však poměrně rychle odrůstají, začnou se po podlaze batolit a po určité době se samy posadí. Jízda v hlubokém kočárku vleže jim přestane vyhovovat, a to je čas přejít na jiný typ kočárku, v němž děti sedí, čelem ve směru jízdy, a mohou zároveň lépe pozorovat své okolí. Kočárkům pro batolata se také přezdívá „sportovní verze“, protože jsou zároveň více operativní, lépe pohyblivé a lze se s nimi vydat i do náročnějšího terénu.

maminka s kočárkem

Pokud budete mít doma zpočátku pouze kočárek hluboký, a za několik měsíců se rozhodnete pro koupi kočárku sportovního, půjde o dvě samostatné investice. Mnohem výhodnější je však již před narozením miminka myslet, jak se říká, „na zadní kolečka“, a pořídit rovnou dvojkombinaci, tedy dva kočárky v jednom, kdy na stávající podvozek posadíte buď hlubokou verzi, nebo tu sportovní.

Existují však i kočárky trojkombinace https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kombinovane-kocarky/trojkombinace/. Tehdy se k těm původním dvěma variantám započítává ještě autosedačka.

Trojkombinace do města i na venkov

Trojkombinaci užijí zejména rodiny, které mají k dispozici vlastní vozidlo, a cestují s ním např. na dovolenou nebo na různé víkendové výlety a podobné pobyty mimo domov. Máte pak při sobě pokaždé to, co potřebujete, a s dětmi se velmi snadno přesunete, kam se vám zachce. Můžete s nimi pobývat v kempu u přehrady, můžete trávit dovolenou na chalupě u vašich přátel, a koneckonců se s nimi vypravit i do pronajatého penzionu v horách.