Odpočinek u moře

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších destinací, kam obyvatelé České republiky vyráží za slunnými plážemi a relaxací na pláži. Chorvatsko je totiž pro našince velmi dobře dostupné a nabízí mnoho možností, jak strávit svou dovolenou. Najdete zde krásné, zapadlé pláže, kde si můžete užívat prázdnin a letního koupání v moři. Najdete zde ale i překrásná města s pamětihodnostmi, které stojí za to navštívit, pokud Vám třeba zrovna nepřeje počasí nebo jste typ, který raději poznává místní kulturu. Pokud se Vám nelíbil ani jeden z předchozích návrhů, je další možností projít si zdejší krajinu, která má v sobě již atmosféru subtropů, ale není nám úplně neznámá.

relax na pláži

Kopcovitý terén s dobře zpravenými silnicemi nabízí zajímavé možnosti také cyklistům, kteří bez svého kola neudělají ani ránu. Jak již bylo zmíněno, silnice jsou zde v relativním pořádku, ale bez výrazného provozu, takže se můžete projet bez obav, a to jak na silničním i horském kole. Problémem je ovšem najít to nejkrásnější místo, kam se třeba budete i rádi vracet. Někde, kam se dá poměrně jednoduše dostat autem, ale kde to ještě není přecpané turisty. Místo, odkud se dá příjemně dojít na pláž, ale kde není ve dne v noci slyšet hluk okolních cestujících.

mořská pláž

Když už se takové místo konečně najde, je dalším problémem najít termín, kdy bude volno. Pokud se Vám také stala tato nemilá příhoda, že jste se již téměř na takovou dovolenou těšili, ale následně jste zjistili, že právě na Váš termín již mají plně obsazeno oceníte jistě možnost prodeje domu v Chorvatsku. Bude se jednat o místo, které bude jen Vaše. Pokaždé se sem budete moct vrátit v době, kdy budete potřebovat Vy. Ať už to bude v nejvytíženější době prázdnin nebo mimo běžnou sezónu. Místo bude zařízeno tak, abyste se v něm cítili jako v pohádce a mohli si tak užít tu nejkrásnější dovolenou jako v pohádce.