Důležité skladování


Myslím si, že IBC kontejner o objemu tisíc litrů je neuvěřitelná a je velice praktický a výhodný, pokud máte třeba velkou zahradu a potřebujete chytat taky dešťovou vodu. Abych se vám přiznala, tak na webové stránce schoellerallibert.com jsem našla opravdu perfektní výrobky, které se budou určitě hodit mnoha rodinám. A samozřejmě, že to nemusíte mít pouze u sebe doma na zahradě, ale můžete to mít taky na chatě anebo kdekoliv jinde, kde se vám to bude zrovna hodit. Já mám takový IBC kontejner o objemu tisíc litrů doma, protože ho pořídil přítel, když potřebovala taky chytat dešťovou vodu.

Přeprava je důležitá.

Nevím, jak to měl vymyšlené, ale já jsem ze začátku nedokázala pochopit, jak to můj přítel vlastní myslí. To bude jako do tak velkého IBC kontejnerů o objemu tisíc litrů chytat dešťovou vodu? Myslím si, že takhle dlouho ani pršet nikdy nebude, aby se mu takový ten plný kontejner zaplnil. Jenomže přítel potom řekl, že s tím má ještě i nějaké plány, které zatím nechce sdělit, že je to prý zatím tajné. Nicméně mi to ale bylo jedno, protože mi šlo hlavně o to, aby IBC kontejner o objemu tisíc litrů byl kvalitní, aby se lehce udržoval a aby hlavně neprasknul, kdyby tam bylo plno vody.

Kontejnery jsou kvalitní.

Já jsem takový typ člověka, které je puntičkář a dbá opravdu hodně na kvalitu materiálu, takže si chci vždycky všechno ověřit raději předem, než si něco objednám. Proto taky jsem příteli řekla, aby se koukl na nějaké reference. A byli jsme oba dva moc rád že, když jsme zjistili, že tato firma má opravdu skvělé reference a taky dbá na kvalitu svých výrobků, včetně přepravy, při které se bohužel může ledacos stát. Už mám totiž velmi špatné zkušenosti s tím, že se nějaké věci při nešetrné přepravě hodně poničili a já jsme z toho potom byla velmi nešťastná, takže si už dávám taky záležet na tom, aby přeprava byla bezpečná i zmíněných IBC kontejnerech 1000.