Pytle a sáčky se zipem pomáhají řešit zaplnění úložného prostoru v domácnosti

Sypká i tekutá hnojiva – některé přípravky pro pěstování rostlin se prodávají zabalené tak, že jsou zatavené napevno v plastovém sáčku anebo jsou dodávány v plastových či kartonových krabičkách. Týká se to i akvarijních rostlin, kam se nasazují speciální bakterie a živné roztoky pro jejich množení. Veškeré tyto biologické i chemické prostředky byste měli uchovávat v sáčku na zip, odkud vytěsníte přebytečný vzduch a zajistíte je tímto způsobem proti úniku. Tyto látky jsou mnohdy považovány za nebezpečné kontaminanty, které by se neměly dostat do rukou dětí a domácích zvířat a samozřejmě také mezi potraviny, pitnou vodu a nápoje.

sypké potraviny

Bezpečné uložení potravin v chladničce a v mrazáku – chcete-li ušetřit místo v chladicím zařízení, dobře zabezpečit ovoce, zeleninu, marinády, nálevy, kysané zelí, saláty, rýži, těstoviny, omáčky, trvanlivé potraviny a řadu dalších věcí v kuchyni, pak vsaďte na nepropustnost, spolehlivost a minimální požadavky na prostor, které vám poskytnou právě sáčky se zipem 2pack.cz. Dózy a sklenice zabírají mnoho místa, zatímco sáčky snadno vyskládáte do jakéhokoli prostoru a tvaru. Dají se dobře popisovat nebo označit samolepkami a navíc jsou transparentní, takže to někdy není vůbec zapotřebí.

pytle s potravinami

Ukládání věcí do úložných prostor – sezonní oblečení, pracovní oděvy, sportovní potřeby, hračky, steliva a krmiva pro zvířata, textilní galanterie a cokoli dalšího, co potřebujete chránit před vlhkostí a prachovými částicemi, by mělo být zabaleno tak, aby uvnitř zůstal minimální vzduchový polštář. A to právě zip sáčky a pytle umožňují, některé z nich jsou i velmi objemné a silnostěnné, kam můžete kupříkladu pohodlně vložit i spací pytel nebo stan. Samotné pytle nezaberou téměř žádné místo, můžete je klást na sebe ve více vrstvách a tímto způsobem elegantně vyřešit problém s dostatkem úložného prostoru.