Skvělá bodýčka a capáčky pro miminka

Vybírat dnes oblečení pro miminka je přímo radost. Dnes je takový velký výběr různých dupaček, kabátků, ba ti šatiček, košilek, bodýček, rukaviček a capáčků, že se tomu ani nechce věřit. Stejně tak jako nevěříme našim babičkám, když nám tvrdí, že musely stát frontu na pěkné dupačky anebo že dupačky z froté byly „podpultovým zbožím“!

botičky malé

Takže naše babičky jsou u vytržení, když k nim zavítá malé miminkovské vnoučátko v bodýčku s nádhernými obrázky barevně vystajlovanými!

V dnešní době už ani není problém – hlavně na netu, což je velmi rychlé a výhodné, si objednat celou kojeneckou výbavičku do porodnice, kde nechybí základní kojenecké oblečení, bez kterého se vaše nové miminko, na které se nezměrně těšíte, neobejde. Už žádné zavinovačky, kde jste uvázali vaše nově narozené dítě tak, že se nemohlo ani pohnout a bylo vlastně jedno, co mělo na sobě oblečené, protože ze zavinovačky koukala jenom hlavička oblečená v klasické bavlněné bílé čepičce. Jiné se tehdy ani sehnat nedaly …Nic to ale nemění na tom, že výrobky pro naše ratolesti byly vždy v prvotřídní kvalitě a vyráběné v České republice. Bohužel tito výrobci už mnohdy neexistují, podlehli rozmachu trhu, hlavně z ciziny. Neobstály před dumpingovými cenami.

oblečení kluk

Kojenecká souprava do porodnice obsahuje už set barevný, a to jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Už si můžeme vybírat z barev a ladit jak chceme. Pokud jste si nenechali říci pohlaví vašeho miminka, máte možnost vybírat z neutrálních barev jako je šedá a bílá, žlutá, zelená nebo kombinace barev.

Na webu koupíte oblečení pro miminka ve stoprocentní kvalitě a hlavně v bavlně. Pro své dítě tak můžete udělat maximum. Nikdy ho neoblékejte do umělých tkanin, mohly byste, milé maminky, způsobit vašemu zlatíčku nevratné bolestivé exémy a nepříjemné vyrážky!

Na webu „kojeneckého oblečení“ garantujeme zdravotní nezávadnost a splnění všech hygienických požadavků na výrobky pro děti do tří let!